מדיטציות מונחות

מדיטציות מונחות וב LIVE: ישיבה, שכיבה, הליכה, תנועה

תרגלו איתנו מדיטציות מיינדפולנס מדי יום

מדי יום מתקיימים בבוקר ובערב מדיטציות מונחות בLIVE . 
ובנוסף הכנו לכם מגוון סרטונים והקלטות של מדיטציית מיינדפולנס לתרגול בישיבה, שכיבה, הליכה ותנועה.  

כל שידורי הכנס ישארו פתוחים לצפייה חוזרת לאורך כל ימי הכנס!

מדיטציות מונחות בוקר בלייב

שיעור יומי של כ 25 דקות שכולל בתוכו מדיטציה, ואפשרות לעוד 10 דקות של שאלות ותשובות לאחר התרגול- מתאים למי שאף פעם לא תרגל ורוצה ללמוד איך מתרגלים., או למי שתרגל ורוצה להעמיק ביסודות תרגול המיינדפולנס.  

שיעור ראשון
שיעור שני
שיעור שלישי 
שיעור רביעי 
שיעור חמישי
שיעור שישי
שיעור שביעי

הכוח לעצור או לשבות מכל מלאכה
בברכת המזון בשבת כתוב "לשבות בו ולנוח בו באהבה כמצוות רצונך".  
בישיבה המדיטטיבית מבחינים עד כמה קשה לנו לנוח, כמה מאמץ אנחנו צריכים לעשות בשביל להיות נוכחים מבלי לעסוק בעברנו ובהשלכות על עתידנו. כמה קשה להשקיט את העשייה החיצונית ואת התודעה הפנימית ופשוט להתחבר לנשימה הנושמת את עצמה, למקום הילדי שלנו שמצד אחד רק נושם בבנאליות ומצד שני מודע ומתפקד בסדר מופתי כמו הבריאה. 
היהדות קיבלה מתנה ייחודית, את היכולת לעצור במרוכז פעם בשבוע ולהיות. להיות עם מה שמשמעותי לנו, או אם נרצה להיות אלוהיים – אחד כלפי השני, כלפי מה שבסביבתנו, כלפי עצמנו. להרגיש את חיותנו דווקא דרך המנוחה וההתבוננות. 

מדיטציות מונחות ערב בלייב

MINDFULWEEK

הכנס האינטרנטי הישראלי למיינדפולנס 2019

MINDFULWEEK

הכנס האינטרנטי הישראלי למיינדפולנס 2019

הכנס האינטרנטי הישראלי למיינדפולנס 2019

סגירת תפריט

התחברות לאתר למשתמשים רשומים

אנא מלאו את הפרטים איתם נרשמתם כדי לצפות בתכני הכנס!

הי ! ברוכים הבאים לכנס המיינדפולנס און ליין! עשרות שידורים מחכים לך בפנים.

אם טרם נרשמת לחץ/י על כפתור ההרשמה לכנס אם נרשמת לחץ/י על כפתור ה"התחברות"
הכנס אורגן על ידי מרכז מיינדפולספייס ומטרתו לגייס כספים לעמותות המיינדפולנס בישראל, נודה לכם על נדיבות הלב. צפייה ולמידה נעימה!

ברוכים הבאים לכנס המיינדפולנס און ליין! עשרות שידורים מחכים לך בפנים.אם טרם נרשמת לחץ/י על כפתור ההרשמה,אם נרשמת לחץ/י על כפתור ההתחברות. הכנס אורגן ע"י מרכז מיינדפולספייס ומטרתו לגייס כספים לעמותות המיינדפולנס בישראל, נודה לכם על נדיבות הלב. צפייה ולמידה נעימה!

 כנס המיינדפולנס אורגן במטרה לגייס כספים לעמותות המיינדפולנס בישראל. נודה מאוד אם תמשיכו את נדיבות הלב, ותתרמו לעמותות בדף התרומות.  הכנס יהיה פתוח לכולם עד לתאריך 7.8 , ולאחר מכן יהיה פתוח כתשורה למי שתרם לעמותות.

כנס המיינדפולנס אורגן במטרה לגייס כספים לעמותות המיינדפולנס בישראל. המורים בכנס למדו בהתנדבות מתוך  תקווה שתמשיכו את נדיבות הלב, ותתרמו לעמותות בדף התרומות. הכנס יהיה פתוח לכולם עד לתאריך 7.8 ולאחר מכן ישאר פתוח כתשורה למי שתרם לעומותות.